Кличко розраховує привести в парламент 70 депутатів

Середа, 25 липня 2012, 15:19

Лідер Партії "Удар" Віталій Кличко упевнений, що його політична сила буде третьою за величиною в майбутньому парламенті.

Про це він заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Ми будемо не менш ніж третьою за величиною фракцією в майбутньому парламенті - за списком і округами плануємо провести до 70 депутатів", - сказав Кличко.

Він додав, що в списку будуть представлені як найбільш авторитетні й професійні партійці, так і відомі політики, які приєдналися до його команди й розділяють програму й принципи.

"Скажу відразу – їх буде небагато. Очолить список лідер партії Віталій Кличко. Я несу персональну відповідальність перед виборцями за якість списку й мій перший номер – тому підтвердження", - сказав політик.

Він відзначив, що решту списку партія оголосить на з'їзді 1 серпня.

За словами Кличка, у передвиборній агітації партія наголошує на прямому спілкуванні з виборцем.

"Точно можу сказати, що ми не витратимо жодної однієї копійки на чорний PR, хоча проти мене й моєї команди вже щосили працюють чорні технології. Я знаю, що й книгу про мене до виборів пишуть, намагаючись очорнити репутацію, і статті про нас розміщають, і фальшиві газети видають. Ми збираємо всю цю інформацію, і як тільки почнеться виборча кампанія – будемо звертатися до Центральної виборчої комісії", - сказав політик.

За словами Кличка, основні положення передвиборної програми "Удару" полягають у боротьбі з корупцією.

Серед основних пунктів програми – скоротити дозвільні документи для ведення бізнесу, скасувати скандальний закон про тендерні закупівлі, реформувати судову систему, прийняти новий закон " Про столицю", ввести європейські стандарти життя, серйозно зайнятися екологією, популяризацією здоровий способу життя.

"Ну, і головне – ми повинні змінити обличчя й принципи української політики в цілому: зробити її відкритою, чесною, прозорою, підзвітною виборцеві", - підсумував Кличко.powered by lun.ua