Луценко вчить прокурорів азам дедукції, розповідаючи анекдоти про Холмса

П'ятниця, 27 липня 2012, 11:00

Юрій Луценко вважає заяви прокурорів про неможливість викликати названих ним свідків порушенням його конституційних прав на захист.

Про це він заявив у п’ятницю.

"Ми тут уже слухали свідків, які бачили мене лише в телевізорі або з вікна автомобіля, і нічого не знали по справі. Так чому б вам не заслухати суддю Приндюк ,яка винесла постанову про прослуховування телефонів Давиденка. Поясність, як це за межами??!", - обурився Луценко.

"Я розумію, що в нинішній прокуратурі працюють лише ті, в кого відбулась ампутація  совісті і мозку. Але ж не можна всім це показувати. Хоч прикидайтесь розумнимними, клоуни", - зіронізував він.  

За словами Луценка, дії прокурорів йому нагадали анекдот про Холмса.

"Якось вночі Шерлок Холмс разом доктором Ватсоном заночували в наметі. Тут Холмс будить Ватсона і питає: "Ватсон! Погляньте на ці зірки і розкажіть мені, який висновок, використовуючи дедуктивний метод, ви можете зробити". Ватсон відповідає: "Я бачу на небі мільйони зірок. А раз вони існують, значить, серед них, можливо, є і планети. З них можна зробити висновок, що земля увійшла у певну фазу і так далі. Уважно вислухавши співрозмовника, Шерлок Холмс його перебиває: "Ватсон, ви - цілковитий ідіот. Це означає, що у нас з вами спіонерили намет".

Суддя зробила Луценку два зауваження за порушення порядку засідань. На що той пообіцяв порушити і втретє, бо порушуються його конституційні права.powered by lun.ua