Син віце-мера Іллічівська побив дівчину за відмову

Вівторок, 31 липня 2012, 20:15

Син віце-мера Іллічівська Лариси Пічахчи, 26-річний Валерій Трухін побив в нічному клубі дівчину, яка відповіла відмовою на його сексуальні домагання.

Про це повідомляє "Думська" з посиланням на матір потерпілої Ольгу Руденко.

За її словами, увечері 23 липня її дочка Анастасія разом з подругою пішли в іллічівський нічний клуб "Мартініка". Там вони зустріли Валерія, з яким у Насті до цього було "далеке знайомство".

Чоловік зробив дівчині непристойну пропозицію. Почувши відмову, він плюнув їй в обличчя, а коли Анастасія спробувала його відштовхнути, почав бити.

На наступний день дівчині стало погано, і мати викликала їй швидку допомогу. Медики констатували струс головного мозку та забій м'яких тканин обличчя і шиї.

Знявши побої, Ковальчук подала заяву в міліцію, яка зайнялася перевіркою обставин інциденту.

"Після того, як ми звернулися до органів, мати Валерія кілька разів дзвонила мені з пропозицією сплатити моральний збиток і лікування, якщо Настя забере заяву. Я відмовила, бо вважаю його поведінку обурливою. Таке не можна спускати. Він повинен бути покараний", - сказала Руденко.

Пічахчи вважає за краще не коментувати подію, заявивши лише, що слова Руденко є "неправдою".

"І взагалі, ви мені дзвоните на особистий мобільний телефон в неробочий час. Розмову закінчено", - відрізала віце-мер.powered by lun.ua