Янукович летить на Афон за власні гроші

Неділя, 26 серпня 2012, 14:53

Під час поїздки на гору Афон 26-27 серпня президент Віктор Янукович зустрінеться з православними духовниками та візьме участь у богослужіннях з молитвою за Україну та український народ.

Як повідомляє прес-служба президента, він планує відвідати святі місця, в тому числі монастир святого Пантелеймона, монастир Ватопед, де зберігається пояс Пресвятої Богородиці, монастир Івірон з його Іверською іконою Богородиці.

Відвідання Афону є приватною поїздкою і не має статусу офіційного візиту.

Всі витрати, пов’язані з перельотом та перебуванням Януковича та учасників цього заходу, здійснюються винятково за рахунок їхніх власних коштів. Бюджетні кошти для цього не використовуються, наголошують у прес-службі.

Як повідомила радник президента - представник президента в Конституційному Суді Олена Лукаш, президент, як і інші громадяни України, має право на вибір місця перебування і вільне пересування, не має обмежень щодо відвідування тих чи інших країн.

Тим більше, що оплата всіх витрат відбувається власним коштом учасників, а не за рахунок державного бюджету.

За її словами, всі витрати, пов’язані з цією поїздкою, будуть відображені її учасниками в деклараціях за 2012 рік.powered by lun.ua