Ляшко обматюкав політтехнолога

58 переглядів
Вівторок, 28 серпня 2012, 11:27

Кандидат у депутати, лідер Радикальної партії Олег Ляшко нецензурно висловився на адресу політтехнолога Сергія Гайдая.

Про це написав Гайдай у своєму Facebook, виклавши фото смски, яку йому прислав Ляшко.

 

"Моя публікація про політичний проект "Ляшко" сьогодні отримала продовження. Щойно подзвонив мені Ляшко. Хтось злив йому номер мого мобільного. Лаявся матом. Обзивався і погрожував. Довелося розмову припинити. Ну, не вступати ж у перепалку. Отримав у результаті смс: "Засцав зі мною говорити? Зустріну, і**ло наб'ю. А взагалі, п**р кінчений, все життя будеш по судах ходити", - процитував Гайдай.

У своєму попередньому пості Гайдай припустив, що фінансування передвиборної кампанії Ляшка "йде за згодою влади", яка пізніше може використати Ляшка "як зброю".

"Ляшко може девальвувати будь-яку ідею, будь-який рух або будь-якого політика. Якщо міцно його обійме, "очолить", або просто стане поруч. Моя версія, звідки гроші, швидше за все, вірна. Прослідкуйте, кого, які рухи і які ідеї за минулий рік "очолював", підтримував, брав участь, ну і відповідно, каналізував цей діяч. Чорнобильців, селян, пенсіонерів, афганців, вчителів, борців за українську мову. Всіх тих, хто виступав проти влади і міг для цієї влади створювати репутаційні незручності", - написав Гайдай.

"І нинішня кампанія тому підтвердження. У його гасла винесені всі ті соціальні запити, які можуть і повинні бути використані опозицією та іншими протестними рухами. Але коли поруч з ними стоїть це опудало у вишиванці і з вилами разом з проститутсько-гейським минулим - всі ці ідеї автоматично девальвують і каналізуються", - додав політтехнолог.

Як відомо, Гайдай співпрацював на виборах з Віктором Ющенком.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua