Власенко думає, що справу за зеленку можуть перекваліфікувати

П'ятниця, 3 серпня 2012, 08:26

Захисник екс-прем’єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко не виключає, що кримінальну справу за фактом хуліганського нападу на нього можуть перекваліфікувати.

Таку думку Власенко висловив у коментарі УНІАН.

"Насправді, тільки порушили, потрібно провести якісь перші слідчі дії і після цього можна буде ставити питання про перекваліфікацію. Я не виключаю, що перекваліфікація в подальшому буде також можлива", - сказав Власенко.

На його думку, прокуратура повинна була порушити кримінальну справу не за статтею "хуліганство", а за статтями Кримінального кодексу, що передбачають відповідальність за перешкоджання в діяльності захисника і за нанесення шкоди здоров’ю державному чи громадському діячу.

"Я отримав копію постанови про порушення кримінальної справи за фактом. На жаль, поки це фактова справа по хуліганству", - розповів Власенко.

"Я не зовсім погоджуюсь із такою кваліфікацією, оскільки людина, яка це робила, вона чітко знала, що я виконую функцію захисника в кримінальних справах Юлії Тимошенко, тому можна говорити про вчинення перепон діяльності захисника, і вона також знала, що я народний депутат України, тому це нанесення шкоди здоров’ю державному чи громадському діячеві", - пояснив він.

"І це аж ніяк не хуліганство. Це не просто людина з хуліганських спонукань кинула в невідомо когось щось. Людина чітко знала, що вона робить, стосовно кого вона це робить. Я особисто переконаний, що метою було не просто вимазати мені одяг, а ціль була зіпсувати мені очі. Якби я не був в окулярах, то я би мав серйозні проблеми з очами", - зауважив Власенко.

У той же час він висловив сумнів стосовно можливості успішного розкриття цієї кримінальної справи.

"Хоча з іншого боку, я розумію, що їм розслідувати цю справу особливо не потрібно. Як можна розслідувати, якщо, умовно кажучи, стосовно особи, яка дуже схожа на особу, яка вчинила це, виступив прем’єр-міністр і сказав: "Вам немає чого боятися". Я вважаю, що таким чином Азаров дав команду цю людину не чіпати", - наголосив Власенко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування