Львівська міськрада: Янукович узявся ліквідувати державність

Четвер, 30 серпня 2012, 11:44

Львівська міська рада звинувачує президента Віктора Януковича в спробі ліквідувати українську державність.

Про це йдеться у зверненні міськради до українського народу, прийнятому на позачерговій сесії, передає Ukranews.

За нього проголосували 72 з 74 присутніх депутатів (при мінімально необхідних 46).

"Ненависть до всього українського, дискримінація українців за національним принципом, репресії і переслідування українців стають візитною карткою маріонеткового режиму Януковича, який прискореними темпами йде до ліквідації української державності", - сказано в зверненні.

Також міськрада звинувачує Януковича в деукраїнізації інформаційного простору, русифікації освіти, науки, культури та публічної сфери.

На думку депутатів, це свідчить про підготовку до інтеграції України з Росією.

"Підписання президентом антидержавного і антиукраїнського за формою закону про мовну політику свідчить про перехід окупаційного режиму Януковича, Азарова, Табачника до політики відкритої русифікації і мовного геноциду титульної української нації", - сказано в ньому.

Також у зверненні сказано, що вибори до Верховної Ради 28 жовтня стануть прологом нової ери національно-визвольної та соціально-визвольної боротьби українців з окупантами.

Як відомо, Янукович 8 серпня підписав мовний закон. Документ дозволяє фактично прирівняти російську мову до державного в російськомовних регіонах, оголосивши її регіональною.powered by lun.ua