СБУ: дніпропетровські терористи друкували лист в офісі БЮТівця

Четвер, 30 серпня 2012, 17:01

У СБУ стверджують, що один з листів дніпропетровських терористів з вимогою викупу виготовлявся в офісі депутата від БЮТ Михайла Соколова.

Про це заявив начальник головного слідчого управління СБУ Іван Дерев'янко, розповідаючи деталі завершеного спецслужбою розслідування у справі "дніпропетровських терористів".

Він нагадав про затримання чотирьох осіб, які протягом останніх двох років скоїли низку терактів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську.

Дерев'янко також нагадав, що один з затриманих є професійним політтехнологом, який у попередню виборчу кампанію працював на депутата Соколова.

"Пан Соколов допитувався у якості свідка, оскільки обвинувачені сказали, що один з листів з вимогою викупу друкувався безпосередньо в офісі цього депутата", - зазначив він.

За словами Дерев'янка слідство здобуло беззаперечні докази провини обвинувачуваних. Зокрема, "на їхні карткові рахунки було підконтрольно перераховано певну частину коштів для виявлення злочинців".

"Пізніше, під час обшуків, в обвинувачених було вилучено 24 тисячі гривень, які вони зняли з банкомату у Дніпропетровську, близько 100 банківських карток, які вони використовували для проведення операцій, а також матеріали для виготовлення вибухівки", - зазначив він.

Як відомо, 27 квітня вдень у Дніпропетровську упродовж години сталося чотири вибухи, постраждала 31 особа (у тому числі 10 підлітків), 26 з них були госпіталізовані. В даний час в лікарні залишається одна постраждала.

Українська правдаpowered by lun.ua