У Лаврі, можливо, жіночі смішні речі - Герман

Понеділок, 6 серпня 2012, 22:15

Скандал з керівництвом заповідника Києво-Печерської Лаври має вирішувати профільне міністерство і прокуратура.

Про це заявила радник президента Ганна Герман в інтерв’ю 5 каналу.

"Гордіїв вузол треба розрубати. Ще на початку, після того, як відбулися ці призначення в Лаврі, я була дуже засмучена. Одного разу мене запросили в Лавру на виставку картин за мотивами роману Булгакова "Майстер і Маргарита". Я дуже люблю цей роман, але я думаю, що Лавра не місце, де вивішують картини з Маргаритою на мітлі", - розповіла вона.

"Я розмовляла з міністром культури. Я казала йому щоби він вважав, тому що це Лавра це святе місце… Там мусять добиратися особливі люди", - уточнила Герман.

Радник президента додала, що "всю решту має об’єктивно розглянути і дослідити прокуратура, і з'ясувати, що там правда, а що ні".

"Можливо там якісь там, знаєте, звичайні жіночі якісь смішні речі", - зазначила вона.

Герман також заявила, що брати "понад 50 гривень за вхід до Лаври - це нечесно".

"Святині - це єдине, що залишилось у людей", - уточнила вона.

Як відомо, директор заповідника Вікторія Ліснича звільнила чотирьох своїх заступників, а також близько 20 співробітників. Декілька людей вже судяться через незаконне звільнення.

Масовим звільненням передував конфлікт між Лісничою та її екс-заступником, колишньою моделлю Владою Прокаєвою. У ситуацію втрутився особисто міністр культури Михайло Кулиняк.

Під час скандалу Прокаєва заявила, що дала хабар Лісничій для Кулиняка для отримання посади. Ліснича і Кулиняк це спростовували.

Детальніше про причини конфлікту в заповіднику читайте на УП. Життя

Українська правдаpowered by lun.ua