Суд встановив, що Жванія підкуповував виборців

Субота, 1 вересня 2012, 09:35

Одеський Апеляційний адміністративний суд встановив, що кандидат у депутати по мажоритарному округу №140 Давид Жванія підкуповував виборців.

Про це повідомив у п’ятницю на прес-конференції кандидат у депутати від Об'єднаної опозиції по тому самому округу Сергій Шумський, передає УНІАН.

За його словами, "під час передвиборчої кампанії, а саме 24 серпня, Жванія, порушуючи виборче законодавство, "подарував" 275 комплектів шкільної форми Троїцькій загальноосвітній школі Біляївського району Одеської області".

Адвокат Шумського надала журналістам копію постанови судової колегії від 30 серпня, в якій, зокрема, сказано: "Вважати встановленим факт порушення кандидатом у народні депутати по 140 виборчому округу Давидом Жванією п.13 ст. 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України", що виражається в безкоштовному наданні 275 комплектів шкільної форми учням Троїцької загальноосвітньої школи 1-2 ступенів Беляєвського району. Постанова суду оскарженню не підлягає".

За словами співорганізатора прес-конференції юриста Оксани Добровольської, "суд взяв до уваги надані позивачем докази у вигляді фото- і відеоматеріалів, на яких мажоритарник Жванія вручає дітям шкільну форму".

Вона додала, що зафіксовано й низку інших фактів непрямого підкупу виборців цим кандидатом у депутати ВР, а також порушень виборчого законодавства при веденні агітаційної кампанії, які в п'ятницю розглядаються іншим одеським судом. Проте колегія суддів поки що не винесла постанови з другого позову.

"Рішення Апеляційного адмінсуду від 30 серпня ми направимо на розгляд і ухвалення рішення щодо Жванії Центрвиборчкому", - підсумувала Добровольська.powered by lun.ua