Екс-співкамерниці Тимошенко розповіли лояльним ЗМІ про її знущання

Середа, 12 вересня 2012, 21:18

Колишня співкамерниця Юлії Тимошенко Юлія Абаплова запевняє, що її не утримують у карцері та не б’ють.

Про це вона заявила під час спілкування з журналістами у Качанівській колонії, передає УНН.

"Я жива і здорова, абсолютно не хвора і добре виглядаю, я так думаю. А те, що було сказано, що я сиджу у карцерах - це не відповідає дійсності. Ніхто на мене не тиснув, не бив, ногами не штурхав. А це видно з мого зовнішнього вигляду", - сказала вона.

Засуджена ще раз підтвердила, що документ підписаний самою Абапловою та оприлюднений захисником Юлії Тимошенко Сергієм Власенко є справжнім.

"З приводу останніх заяв від пані Тимошенко, я хочу сказати, що так, дійсно, я писала таку заяву, але писала під диктовку самої Тимошенко. Це просто називається "використали", використали тоді, використовують тепер, і я так розуміють, будуть використовувати і у подальшому, а це дуже зручно - робити піар-компанію за рахунок простих людей", - зазначила Абаплова.

Співкамерниця Тимошенко також зазначила, що в часи коли вона з нею жила, екс-прем'єр могла сама пройтися.

"Я не лікар, щоб ставити діагнози. Так, вона просила, щоб я допомагала їй (Тимошенко) піднятися. Проте бувало вона, певно, забуваючись могла постояти могла пройтися і зробити кілька кроків. Потім їй виділили ходунки і вона пересувалася без проблем", - розповіла Абаплова.

"Вона займалася спортом. Вона пересувалася і вставала, а інакше яким би чином вона ходила на зустрічі з адвокатом з понеділка до п'ятниці", - додала вона.

В свою чергу Оксана Мельник, ув’язнена з Качанівської колонії, яка проходила курс реабілітації у ЦКЛ №5 разом із Юлією Тимошенко, розповіла, що остання змушувала її куштувати лікарняну їжу, коли виходила з голодування.

"За час проходження лікування Тимошенко використовувала мене у якості прислуги: я повинна була подавати, відносити, приносити, допомагати їй встати, коли вона хотіла вдатися хворою перед іноземними делегаціями і німецькими лікарями", - заявила вона.

"Водночас могла спокійно, коли забувалася, встати з ліжка, сама могла взяти речі з шафи. Вона не виконувала приписи лікарів, які їй надавалися", - повідомила Мельник.

"Вона могла піднімати гирі ваго до 10 кілограмів, робити вправи на розтягування еластичної резинки, могла качати прес до 50 разів по три підходи, могла піднімати ноги, згинаючи їх у колінах, могла пройтись по палаті", - сказала жінка.

"Коли вона виходила із голодування, вона харчувалась лікарняною їжею і змушувала мене куштувати цю їжу, перш ніж їсти самій. Мовляв: "Спочатку ти. Якщо щось буде не так, то спочатку тобі", - зазначила Мельник.

Ув’язнена також заявила, що "один раз була випадковим свідком зустрічі Власенка і Тимошенко".

"Вони доволі близько спілкувалися. Відносини були, як між чоловіком та жінкою", - сказала вона.

На уточнююче запитання журналістів, про те у чому саме проявлялася ця близькість, Мельник сказала: "Як вони обнімалися, цілувалися - старі друзі так себе вести не можуть".

За словами Мельник, вона вирішила розповісти про період перебування у лікарні разом з Тимошенко: "Насторожив факт, що вона робила з себе вдавану хвору, тому я і вирішила звернутися до преси".

Як відомо, УНН є агентством, яке наближене до адміністрації президента. Раніше УНН вже роздавали ексклюзивні інтерв’ю Абаплової та новини з колонії Тимошенко.powered by lun.ua