Учасниці Pussy Riot просять не відправляти їх до колонії

Неділя, 16 вересня 2012, 16:24

Учасниці панк-групи Pussy Riot звернулися до адміністрації СІЗО N6, де вони утримуються, з проханням залишити їх відбувати покарання в московському ізоляторі.

Як повідомив в неділю "Інтерфаксу" адвокат одної з засуджених Микола Полозов, дівчата написали відповідну заяву на ім'я керівництва СІЗО.

"У своїй заяві дівчата просять залишити їх в робочому загоні даного ізолятора в разі, якщо їх вирок визнають законним", - сказав Полозов.

За його словами, існує подібна практика, коли людина, яка утримується в СІЗО, може залишитися там для відбування покарання, якщо їй призначено невеликий термін і якщо дозволяє стан здоров'я.

"Ми не раз заявляли про те, що відправка дівчат в колонію може спричинити серйозні наслідки, оскільки у нас є всі підстави турбуватися за їхнє здоров'я і життя. Крім того, віддаленість колонії суттєво ускладнить контроль за утриманням підзахисних з нашого боку і з боку правозахисних організацій", - пояснив адвокат.

Мосміськсуд 1 жовтня розгляне касаційну скаргу учасниць Pussy Riot на вирок Хамовницького суду Москви, який 17 серпня засудив кожну з дівчат на два роки позбавлення волі.powered by lun.ua