Політолог пояснив, чому виник "яскравий божевільний" Ляшко

Середа, 19 вересня 2012, 16:55

В українському суспільстві є запит на ексцентричних політиків на зразок лідера Радикальної партії Олега Ляшка, переконаний політтехнолог Тарас Березовець.

Про це він розповів в інтерв'ю Фокус.ua.

"Є відсотків п'ять виборців, для яких політики в стилі Ляшка органічні, цілісні й зрозумілі. Це, скоріше, сільський виборець, який вважає, що й влада, і опозиція – це однакове зло, це люди явно небагаті, дуже сильно розлючені на життя. Для них радикальні партії – те, чого не вистачало українській політиці", - розповів Березовець.

За його словами, Ляшко підкуповує людей, тим, що за його словами й голосними заявами йдуть дії.

"Ляшко говорить: "ви всі негідники" і б'є по голові папками місцевих чиновників, б'ється з політичними опонентами. А 20% українців позитивно ставляться до насильства в політиці, вони чекають, коли політики повбивають один одного як павуки в банці. І коли вони бачать депутатські бійки, отримують, як говорив один сатирик, глибоке моральне задоволення. Тому, якби таких проектів як Ляшко не було, їх потрібно було б придумати", - впевнений політтехнолог.

Основною проблемою Ляшка він вважає відсутність команди.

"Йому треба знайти хоча б п'ять таких же яскравих божевільних. У нього явний кадровий голод", - сказав Березовець.powered by lun.ua