На Полтавщині викрили, як до виборчкомів проштовхують потрібних людей

Субота, 22 вересня 2012, 14:26

У п’ятницю в ході жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій округу №151 на Полтавщині були допущені порушення.

Про це заявив "Українській правді" кандидат по цьому округу від партії "УДАР" Тарас Кутовий, довіреній особі якого вдалося сфотографувати жеребки.

 

Як видно з фото, частина жеребків була туго скручена, тоді як інша частина – вільно, і відрізнити одні від інших на дотик було легко.

 

За словами Кутового, номери, які були написані на вільно скручених жеребках і належали опозиційним представникам, в результаті жеребкування не потрапили до складу ДВК.

 

Кандидат від "УДАРу" пояснив, що після проведення жеребкування його представники заявили про порушення при його проведенні і попросили провести повторне жеребкування. Однак після якоїсь телефонної розмови керівник комісії вирішив пережеребкування не проводити.

Жеребки, які були сфотографовані, за словами Кутового, були надані його довіреній особі заступником голови окружної комісії.

Коли ж довірена особа з журналістами повернулися до окружкому, щоб повернути жеребки, цей заступник голови ОВК знаходився в кабінеті голови райадміністрації, окружна комісія була зачинена, а співробітники прокуратури і міліції здійснювали якісь оперативні дії.

Кутовий також повідомив, що його довірена особа, яка сфотографувала жеребки, з 10 ранку суботи знаходиться на допиті в прокуратурі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування