Син Ющенка позбавив бізнес-партнера власності

Вівторок, 25 вересня 2012, 13:27

Вищий Госпсуд визнав законною передачу 25% компанії "Галицька марка" Андрію Ющенку, в результаті чого син екс-президента став основним власником компанії.

Це випливає з постанови суду, повідомляє "Фокус".

На момент реєстрації в 2005 році по 25% компанії належали чотирьом власникам. У 2008 році двоє з них передали свої частки Андрію Ющенку і Наталії Михайлюк і вийшли зі складу учасників. Три з половиною роки частка власності в "Галицькій марці" була розподілена між ними в співвідношенні 50 на 50.

Влітку 2011 року один з колишніх власників несподівано передумав, і в односторонньому порядку передарував "свої" 25% на користь Андрія Ющенка, збільшивши його частку до 75%. Михайлюк оскаржила передачу частини компанії в суді. Після серії судових розглядів, Вищий господарський суд поставив остаточну крапку у справі, визнавши законним передачу Ющенку 25% компанії "Галицька марка".

У власності компанії "Галицька марка" знаходиться будівля місцевого автовокзалу і будинок в центрі Івано-Франківська.

Раніше народний депутат Геннадій Москаль просив генпрокурора Віктора Пшонку перевірити інформацію про можливі рейдерські дії сина колишнього президента Віктора Ющенка Андрія.powered by lun.ua