Тюремники не пустили до Тимошенко Яценюка і Турчинова

П'ятниця, 28 вересня 2012, 12:36

Арсенію Яценюку, Олександру Турчинову та Григорію Немирі не дозволили зустрітись в п’ятницю з екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Пенітенціарної служби.

До керівництва Качанівської колонії звернулась Тимошенко з проханням про надання їй побачення з представниками опозиції.

"Дозвіл на таке побачення керівництвом установи надано не було, про що було проінформовано саму Тимошенко з роз’ясненням причин та посиланням на нормативну базу", - повідомляє прес-служба.

При цьому у повідомленні зазначається, що самі вказані громадяни з проханням про побачення до керівництва установи не звертались.

Пенітенціарна служба відзначила, що на підставі чинної нормативно-правової бази надання побачень із засудженими, які проходять курс лікування в стаціонарних умовах, на період лікування призупиняється. Право на спілкування із засудженими мають лише адвокати та медичний персонал.

"Відповідно до рекомендацій німецьких лікарів клініки "Шаріте" значна кількість зустрічей негативно впливає на процес реабілітації Тимошенко, у зв’язку з чим лікарі рекомендували максимально обмежити кількість зустрічей на час перебування засудженої у стаціонарному закладі і зосередитися саме на реабілітаційному процесі", - йдеться в повідомленні.

Лікарі і захисники мають доступ до Тимошенко без обмежень – підкреслюється в повідомленні.

Служба нагадала, що під час перебування Тимошенко у Центральній клінічній лікарні "Укрзалізниці" їй більше 180 разів надавались зустрічі з представниками Європарламенту, дипломатичних місій міжнародних і зарубіжних організаційно-правових інституцій, політичними діячами та окремими громадянами.powered by lun.ua