Тимошенко дозволили зустрітися з соратниками

Неділя, 30 вересня 2012, 13:52

Керівництво Качанівської колонії дозволило екс-прем'єру Юлії Тимошенко провести зустріч із Олександром Турчиновим, Арсенієм Яценюком і Григорієм Немирею.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, про таке рішення засуджену проінформовано.

У повідомленні жирним шрифтом виділено, що це рішення прийнято в порядку винятку.

"Зважаючи на грубе порушення ув’язненою Тимошенко правил та режимного розпорядку ув’язненої особи, ігнорування законних вимог пенітенціарної служби, а також з урахуванням того, що засуджена давно вичерпала ліміт передбачених Кримінально-виконавчим кодексом короткострокових побачень, тривалість зустрічі із вищезазначеними особами обмежена, і триватиме не більше півтори години", - повідомляє ДПтС.

Також зазначається, що на підставі діючої нормативно-правової бази надання побачень із засудженими, які проходять курс лікування в стаціонарних умовах, на період лікування призупиняється. Необмежене право на спілкування із засудженими мають лише адвокати та медичний персонал.

Водночас у прес-службі партії "Батьківщина" повідомили, що Турчинов, Яценюк і Немиря у вівторок обов’язково відвідають Тимошенко.

"Звертаємо увагу на відверто брехливу заяву пенітенціарної служби, яка цинічно вводить громадськість в оману і стверджує, що людям, які тимчасово позбавлені волі, заборонені зустрічі у медичних установах. Підкреслюємо, що така заява є маніпуляцією, оскільки у законодавстві немає обмежень з цього приводу, тому теза про "призупинення побачень" є лише фантазією, навіяною з Банкової", - йдеться у заяві.

"Ми обурені тим, що тривалість побачень в країні тепер визначають тюремники, а не норми законодавства. Для всіх законом встановлено чотири години короткострокових побачень на місяць. Лише для Юлії Тимошенко пенітенціарна служба чомусь, в порядку виключення, встановлює півтори години", - зазначає прес-служба.powered by lun.ua