Українські лікарі поскаржаться німецьким на поведінку Тимошенко

Неділя, 30 вересня 2012, 16:32

Наступного тижня українські лікарі очікують прибуття німецьких колег, з якими обговорять ситуацію навколо лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Олександр Толстанов агентству "Інтерфакс-Україна" в неділю.

"Ми очікуємо, що наступного тижня, швидше за все, у вівторок до Харкова прибуде лікар клініки "Шаріте", можливо, це буде Аннет Рейсхауер. Буде зібрана комісія медиків, і нам належить обговорити багато питань, особливо в світлі останніх подій", - сказав він.

За словами Толстанова, українські лікарі поінформують німецьку сторону про поведінку пацієнтки Тимошенко і про її відмови слідувати рекомендаціям.

"Перше питання, це, звичайно, поведінка пацієнтки, зокрема, її відмови від виконання рекомендацій, точніше навіть самовільне визначення графіка процедур, тобто перенесення ранкових процедур на вечір, відмова від деяких із них на користь якихось своїх зустрічей і т. д.", - пояснив він.

Заступник міністра також повідомив, що на обговорення буде винесено питання подальших дій українських медиків.

"Як відомо, пацієнтка Тимошенко вже майже півроку перебуває в стаціонарі. Це безпрецедентний випадок. Німецькі лікарі про це не раз уже говорили, адже ні європейська, ні міжнародна практика не знає таких випадків, якщо говорити про ті проблеми, з якими ми маємо справу. І медики прекрасно розуміють, що кілька сот сеансів реабілітаційних процедур - це не зовсім нормально. Отже, нам потрібно розуміти і обговорити, що і як робити далі", - сказав Толстанов.

Як повідомлялося, раніше Державна пенітенціарна служба заявила про намір ініціювати питання доцільності подальшого перебування Тимошенко в ЦКЛ № 5 "Укрзалізниці" (Харків).powered by lun.ua