Клінтон запевнила Тимошенко, що США хоче її звільнення

П'ятниця, 12 жовтня 2012, 16:51

Сполучені Штати Америки вимагають негайного звільнення лідера української опозиції Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в листі державного секретара США Гілларі Клінтон у листі до лідера опозиції Юлії Тимошенко в день річниці винесення вироку, повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

"Наша позиція залишається незмінною: вас мають негайно та беззастережно звільнити, так само як і інших колишніх членів вашого уряду. Дуже шкода, що політично-вмотивовані переслідування підривають прогрес демократії, якого прагнуть українці, а також відносини зі США", - заявила Клінтон.

"Сполучені Штати продовжують турбувати судовий процес над вами та ваше засудження, я особисто висловлювала занепокоєння з цього приводу президенту Януковичу та іншим українським високопосадовцям", - підкреслила Клінтон.

"Я продовжую уважно стежити за вашою справою, тому мені було приємно особисто отримати інформацію від вашої дочки Євгенії під час її візиту до Вашингтону раніше цього року", - додала вона.

Клінтон також наголосила, що Сполучені Штати продовжують підтримувати демократичні прагнення українського народу та уважно спостерігають за ситуацією із наближенням парламентських виборів 28 жовтня.

"Мої візити до України переконали мене, що ваш народ прагне сучасної і заможної демократії, в якій його права поважаються, а голоси чують. Будь ласка, будьте впевнені, що Сполучені Штати залишаються відданими ідеї допомоги Україні на шляху досягнення цієї гідної мети", - написала вона.

Українська правдаpowered by lun.ua