Побитий журналіст з "1 +1" впізнав свого кривдника

Вівторок, 16 жовтня 2012, 12:55

Канал "1 +1" оприлюднив фото підозрюваного в нападі на журналіста програми "Гроші" Дмитра Волкова.

Про це повідомляє прес-служба каналу.

"Програма "Гроші" знайшла фотографію чоловіка, який дуже схожий на кривдника Дмитра Волкова. В ході журналістського розслідування земельних махінацій під Вишгородом журналісти знайшли відеозапис засідання скандального садового товариства "Глядин" дворічної давнини, на якому потерпілий журналіст Дмитро Волков впізнав одного зі своїх кривдників" , - повідомляє канал.

 

Відео, на якому Волков впізнав чоловіка дуже схожого на свого кривдника, долучили до справи, але запропонували журналістам самим розклеїти фото підозрюваного по Вишгороду.

За словами журналістів програми, міліція не поспішає розслідувати справу нападу на Волкова, а в земельних аферах у Вишгороді замішані чиновники та правоохоронні органи.

Як відомо, 26 вересня Волкова побили двоє невідомих.

Нападники вимагали у Дмитра більше не їздити до Вишгорода і припинити розслідування про земельні махінації в садовому товаристві "Глядин". Міліція порушила кримінальну справу за фактом нападу.

Телеканал "1 +1" оголосив винагороду в розмірі один мільйон гривень тому, хто знайде нападників на журналіста.powered by lun.ua