Тимошенко не зможе проголосувати за опозиціонера

Субота, 20 жовтня 2012, 10:09

На окрузі № 173 у Харкові, де перебуває Качанівська колонія, не буде кандидатів від Об'єднаної опозиції та "УДАРу".

15 жовтня партія "УДАР" звернулася до ЦВК із заявою про скасування реєстрації кандидатом у народні депутати по округу № 173 Дениса Бреславського. Його кандидатура була знята на користь кандидата від Об'єднаної опозиції Олексія Підгорного.

16 жовтня Підгорний звернувся до ЦВК із заявою про відмову балотуватися, і його реєстрація була скасована.

Начальник Харківського обласного штабу Об'єднаної опозиції Віталій Немилостивий пояснив у п'ятницю журналістам, що Підгорний відмовився балотуватися через обшуки і "бруд, який організовує влада".

"Чому він це рішення прийняв? Тому що він зіткнувся з брудом, який влада організовує і влаштовує щодо нього... Коли він давав згоду балотуватися, він не думав, що влада знову почне проти нього кримінальні справи влаштовувати, обшуки вдома у нього і у дітей і т.д. і т.п.", - цитує Немилостивого Інтерфакс-Україна.

"Він сказав мені, що незручно себе почуває в ролі політика, що він змушений визнати, що краще буде займатися промисловістю", - сказав начальник обласного штабу.

За словами Немилостивого, формальною підставою для обшуків стала кримінальна справа, пов'язана зі зловживаннями, які нібито мали місце на заводі ім. Малишева в той час, коли ним керував Підгорний.

Немилостивий також підкреслив, що не міг перешкодити Підгорному прийняти таке рішення, оскільки "у нас не рабовласницький лад".

Як відомо, на території округу № 173 (Червонозаводський і частина Комінтернівського районів Харкова) розташована Качанівська виправна колонія, в якій відбуває покарання екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Як повідомила в п'ятницю прес-служба ЦВК, Тимошенко включена в списки для голосування на дільниці у Качанівській колонії.powered by lun.ua