Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Лукашенко залишиться при владі, доки дозволить Господь і бажання

Субота, 20 жовтня 2012, 12:25

Президент Білорусії Олександр Лукашенко має намір залишатися при владі стільки, скільки дозволить йому Господь, білоруський народ, здоров'я і бажання.

Про це він заявив в інтерв'ю британській газеті The Independent, повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-службу білоруського президента.

"Я при владі буду стільки, скільки дозволить мені Господь і білоруський народ, і моє здоров'я, ну і бажання моє ще", - сказав він.

"Тому що я ж можу і не захотіти просто бути президентом, або нездоровий буду, або Господь цього не дозволить, або народ білоруський. Ось основні складові для будь-якого президента", - зазначив Лукашенко.

Він також заявив, що став главою держави через те, що "пристрасно, страшно хотів змінити ситуацію в країні і зробити щось розумне й корисне для людей".

"Я часто кажу: "я не знаю, чому я став президентом". Я не повинен був бути президентом, якщо оцінювати це за стандартами - як люди взагалі стають президентами. Розумієте? Це команда величезна, це, напевно, гроші, це засоби масової інформації, це ще щось там. У мене не було нічого", - зазначив Лукашенко.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: