Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У день голосування право голосу не поверне навіть суд - експерт

Понеділок, 22 жовтня 2012, 22:23

В день голосування на виборах до Верховної Ради відновити право голосу буде неможна, навіть через суд.

Про це повідомила координатор виборчих програм громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська в ефірі 5 каналу, коментуючи наявність виборців у списках.

"Якщо запрошення є, то повинні бути в списках. Переважно воно пишеться зі списків, які є на дільницях", - розповіла вона.

"Те, що не прийшло запрошення є першим знаком, що є проблема зі списком виборців, і треба з'явитися на дільницю", - уточнила експерт, додавши, що у вівторок, 23 жовтня, останній день в який виборець може перевірити свою наявність у списках.

"Нажаль, в день голосування відновити право активне голосу вже фактично неможливо. Тому, що особливість цього закону в тому, що в день голосування, навіть рішенням суду, це право поновити неможливо", - зазначила Айвазовська.

"В день виборів ви уже нічого не зможете зробити. Якщо це технічна помилка, просто літери переплутані в імені, її можна ідентифікувати, на місці виправлять. Якщо ж це рік народження, чи квартира, це буде сприйматись, як серйозна помилка, тому що за роком народження також ідентифікують особу", - підсумувала вона.

Як відомо, чергові парламентські вибори відбудуться в Україні 28 жовтня.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: