Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович пригрозив Азарову і назвав міністрів своїми "опонентами"

Вівторок, 23 жовтня 2012, 15:07

Президент Віктор Янукович критикує уряд за намір ввести централізовану видачу дозвільних документів на користування надрами.

Про це він заявив у Сімферополі на нараді з господарським активом Криму, повідомляє УНІАН.

"Міністерство екології потягло на себе ковдру й хоче замкнути всю дозвільну систему на собі, щоб їхали до Києва й брали дозвіл у Мінекології. Я цього не допущу", - сказав Янукович.

При цьому глава держави акцентував увагу на персональній відповідальності з цього питання міністра екології Едуарда Ставицького і прем'єр-міністра Миколи Азарова.

"Передаю привіт і міністру, і прем'єр-міністру. Якщо така постанова прийнята, ми її скасуємо", - додав Янукович.

Глава держави також заявив, що в Україні йде процес дерегуляції, проте на його шляху стоять чиновники.

"Ось тут на першому ряду сидять міністри. Ось ці чиновники є моїми опонентами", - сказав Янукович, звертаючись до зали.

16 жовтня Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, зокрема на місцевому рівні".

Закон пропонує внести зміни в діяльність 4 центральних органів виконавчої влади, а саме: Міністерства екології та природних ресурсів, Державної служби геології та надр, Державного агентства водних ресурсів, Державної екологічної інспекції.

Для розвитку цього закону Кабмін планував прийняти постанову, яка передбачала закриття регіональних представництв Міністерства екології та природних ресурсів із видачі дозвільних документів на користування надрами.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: