Тимошенко просить роз'яснити, де їй голосувати

Вівторок, 23 жовтня 2012, 16:31

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко просить роз'яснити, де вона буде голосувати на парламентських виборах у неділю, 28 жовтня.

Про це повідомив захисник Тимошенко Олександр Плахотнюк, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Юлія Володимирівна сьогодні звернулася із заявою про те, щоб забезпечити її право проголосувати на виборах. Тобто, до теперішнього часу незрозуміло, принаймні, їй незрозуміло, де вона буде голосувати. Ніяких повідомлень і запрошень вона не отримувала", - сказав Плахотнюк у вівторок біля ЦКБ № 5 у Харкові, де екс-прем'єр перебуває на лікуванні.

Захисник також повідомив, що у вівторок Тимошенко передала йому відкриту заяву з її оцінкою ходу нинішньої виборчої компанії. Цю заяву буде оприлюднено вранці в середу.

"Сьогодні Юлія Володимирівна повторно звернулася із заявою до головного лікаря лікарні і до начальника колонії із заявою, щоб її все ж таки перевели до колонії, тому що в тих умовах, у яких вона зараз знаходиться, неможливо лікуватися", - повідомив сьогодні захисник екс-прем'єр-міністра Олександр Плахотнюк.

Захисник вважає, що подальше ігнорування вимог Юлії Тимошенко щодо припинення лікування та повернення її до колонії можна розглядати як її насильного утримання у лікарні, повідомляє сайт "Батьківщини".

Як відомо, минулого тижня дві окружні виборчі комісії звернулися із запитом до ЦВК з проханням пояснити, де Тимошенко повинна голосувати.

Тимошенко не може проголосувати у лікарні "Укрзалізниці", тому що у неї немає паспорта.powered by lun.ua