Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Партії регіонів націлилися на 70% і сподіваються на "тушок"

Середа, 24 жовтня 2012, 09:17

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко впевнений, що Партія регіонів набере 70% по мажоритарних округах і 30-35% по списках.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті Комерсант-Україна.

"Так, усе в порядку. Ми спочатку орієнтувалися на 30-35% за списком і на 70% по мажоритарних округах, приблизно на такі показники ми зараз і виходимо", - сказав він.

"До дня голосування в нас ще буде невелике зростання , оскільки наші виборці зараз показують більше бажання йти на вибори", - додав Тігіпко. 

"Це підтверджені дані. Ми регулярно проводимо соцопитування в мажоритарних округах, одержуємо інформацію з наших регіональних штабів. І ми, згідно з усіма нашими даними, виходимо на цю цифру", - пояснив віце-прем'єр.

Він також упевнений, що в майбутньому парламенті "буде чіткий поділ на владу й опозицію".

"Таких опозицій буде три або дві залежно від того, хто пройде в Раду. Об'єднана опозиція ніколи не об'єднається з партією УДАР. І якщо пройде "Свобода", то й вони згодом будуть вести свою гру". 

При цьому він упевнений, що угода про коаліцію "Батьківщини" і свободи "ніколи не буде працювати на практиці".

"Проблеми почнуться одразу ж. До того ж сьогодні, я впевнений, опозиція й не хоче прийти до влади. Тому що прекрасно розуміє — це одразу ж приведе їх до втрати рейтингів. А це для них неприпустимо, адже всі думають про вибори 2015 року", - сказав він. 

Говорячи про КПУ, він заявив, що в них "за 20 років не бачив якоїсь чіткої позиції".

"Я думаю, що вони будуть ближчі до варіанта співробітництва, але чіткої присутності ні у владі, ні в опозиції комуністи, імовірно, не покажуть. Буде ситуативне співробітництво", - припустив Тігіпко. 

Він також сказав, що навряд чи Партія регіонів зможе співробітничати з Ударом.

"Що стосується конкретно партії УДАР, то я не бачу в них конструктиву. До того ж, дивлячись на позицію УДАР по ключових питаннях — наприклад, мовному,— я відчуваю, що ми з ними не зможемо співпрацювати ", - сказав він. 

При цьому Тігіпко впевнений, що перехід депутатів з інших фракцій до Партії регіонів "просто неминучий".

"Люди прийдуть в опозицію, посидять там три-чотири місяці, зрозуміють, що вони практично ні на що не впливають, і їм захочеться змін. Так що я знаю: переходи будуть", - заявив він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування