25.06

Банківський форум

Журналісти сайту УНІАН скаржаться на цензуру

П'ятниця, 26 жовтня 2012, 18:48

П'ятеро журналістів сайту УНІАН заявили про цензуру з боку керівництва ресурсу.

Про це йдеться в їх заяві, яка є у розпорядженні "Української правди".

"Гендиректор УНІАН Вадим Осадчий довів до відома редакторів сайту УНІАН Любові Жаловаги і Валентини Романенко, що на підставі службової записки керівника інтернет-проектів УНІАН Миколи Кондратенка кожна з них оштрафована на 200 гривень за оприлюднення на сайті новини "На Банковій - пікет: Януковичу принесли черевик з ялинкою", - повідомляють журналісти.

 

У новині йшлося про акцію на захист Біличанського лісу.

Заяву підписали старший редактор сайту Любов Жаловага, редактори сайту Валентина Романенко, Наталя Овдієнко, Роман Романюк, Наталія Негрей.

"Заяві про штрафи передувало розпорядження зняти новину з сайту. Розмова з Кондратенком і Осадчим звелася до з’ясування питання "Навіщо ви зачіпаєте Януковича?", - вказують журналісти.

 

"Після нашої заяви про наміри оприлюднити зміст розмови і факти цензури на сайті керівництво, передчуваючи наслідки для себе, спочатку дало задній хід, а потім почало вдаватися до шантажу", - додали вони.

"Ми заявляємо, що вирішивши оприлюднити цю інформацію, віддаємо собі звіт у нерівності сил, але вже спрацював ефект пружини. Ми були свідомі, що зі зміною керівництва зміняться і правила гри, але ми, як могли, старалися зберегти обличчя сайту у надії на тимчасовість ситуації та кращі часи", - йдеться в заяві.

В свою чергу, шеф-редактор сайту УНІАН Михайло Ганницький заявив "Українській правді", що не може прокоментувати цю заяву, бо "на бачив її, і про інцидент (йому) нічого не відомо".

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування