Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко відмовили у закритті справи щодо ЄЕСУ - джерело

Понеділок, 29 жовтня 2012, 12:47

Юлії Тимошенко відмовили в закритті кримінальної справи щодо державних гарантій за зобов’язаннями корпорації ЄЕСУ перед Міністерством оборони Росії.

Про це кореспонденту УНІАН повідомило джерело у правоохоронних органах.

"Заява Тимошенко про закриття кримінальної справи у зв’язку з відсутністю події злочину розглянута. У її задоволенні відмовлено", - повідомило джерело.

Як відомо, 23 жовтня адвокат Олександр Плахотнюк заявив, що Тимошенко звернулася до Служби безпеки України з проханням закрити кримінальну справу щодо нібито наявних держгарантій за зобов’язаннями корпорації "Єдині енергетичні системи України" перед Міністерством оборони РФ у зв’язку із відсутністю складу злочину.

"Була зроблена заява Юлії Володимирівни про закриття кримінальної справи про державні гарантії. Враховуючи позицію Кабінету міністрів у даній справі, була подана заява про закриття кримінальної справи у зв’язку з відсутністю події злочину", - сказав Плахотнюк.

19 вересня Господарський суд Києва задовольнив позов Міноборони Росії у справі щодо боргу ЄЕСУ. Суд зобов'язав Кабмін повернути Міноборони РФ 3,1 млрд грн.

Уряд України подав апеляційну скаргу на це рішення.

22 жовтня Апеляційний господарський суд Києва призупинив провадження з розгляду апеляції про виплату Кабінетом міністрів боргу корпорації ЄЕСУ перед Міноборони РФ у зв'язку з розслідуванням СБУ аналогічної кримінальної справи. Рішення ухвалене у зв'язку з відповідним клопотанням Кабміну, що надійшло до суду 19 жовтня.

За словами представника Кабміну Андрія Богдана, слідчий відділ СБУ розслідує кримінальну справу, і предмет позову в господарській справі аналогічний суті кримінальної справи. Він пояснив, що необхідно отримати інформацію від СБУ про стан розгляду справи.

Раніше СБУ порушила кримінальну справу за звинуваченням екс-прем'єра Юлії Тимошенко в махінаціях у рамках корпорації ЄЕСУ, якою вона свого часу керувала.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: