Журавський побачив наклеп у ЗМІ і просить комітет розібратись

12 переглядів
Середа, 3 жовтня 2012, 16:38

Депутата від Партії регіонів Віталія Журавського обурили сюжети, що вийшли в ефірі телеканалів "1+1" та 5 канал.

Про це йдеться в його листі голові комітету ВР з питань свободи слова та інформації Юрію Стецю.

Журавський зазначає, що в програмі "Гроші" на 1+1 вийшов матеріал "Таємне життя депутата Журавсього", де стверджувалося, що він є власником двох розкішних квартир, одна з яких знаходиться на Михайлівській вулиці. У сюжеті йдеться про те, що Журавський водить туди моделей.

Депутата також обурило поставлене йому питання, чи лікувався він колись від алкогольної залежності.

"Це запитання здивувало мене найбільше, бо є повним абсурдом. Я публічна людина, і ви не знайдете жодного свідка, який би бачив мене в стані алкогольного сп’яніння. Я веду здоровий спосіб життя, не палю, займаюся спортом, та практично не вживаю алкоголю. Я ніколи не лікувався від алкоголізму", - заявив депутат.

 

"Вважаю, що подібні матеріали не роблять честі каналу "1+1". Такі передачі напередодні виборів носять вочевидь замовний характер і можуть зашкодити вільному волевиявленню наших громадян на виборах 28 жовтня 2012 року", - додав він.

 

Обурення депутата викликав також сюжет на 5 каналі "На Житомирщині влаштували акцію проти Журавського". За його словами, журналістка стверджувала, що він в сусідньому селі роздавав виборцям окуляри, і тому сюди не приїхав, у той час, як він проводив планову нараду в своєму штабі в місті Коростишеві.

"Мені прикро відзначати, що канал "чесних новин" вдається до викривлення інформації. Окрім того, під час виборчої кампанії такі телепередачі не роблять честі "5-му каналу" і носять вочевидь замовний характер", - заявив депутат.

Він повідомив, що 2 жовтня цей же канал влаштував акцію в Коростишевському та Черняхівському районах, журналісти роздавали вчителям "наклепницькі матеріали" щодо депутата і самі знімали це.

"Прошу розглянути на засіданні комітету вищевикладені факти", - йдеться в листі Журавського.

Як відомо, раніше Журавський ініціював законопроект про криміналізацію наклепу, який було прийнято в першому читанні. Після хвилі протестів української та світової спільноти він сам ініціював зняття цього документу з розгляду.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua