Від дій "доктора Пі" померло 6 осіб - МВС

Середа, 3 жовтня 2012, 18:01

Через дії професора Андрія Слюсарчука, більш відомого як "доктор Пі", померло шестеро людей.

Про це розповів начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фаринник в інтерв'ю "Комсомольська правда в Україні".

"Слюсарчук звинувачується у шахрайстві, підробці документів, незаконній лікувальній діяльності та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. За всім цим злочинам слідчими зібрані докази, що підтверджують його провину", - розповів він.

Чиновник додав, що "коли направлять справу в суд, буде залежати від того, наскільки швидко Слюсарчук та його адвокати вивчать матеріали кримінальної справи".

Відповідаючи на запитання, чи багато людей померло після лікування Слюсарчука, Фаринник заявив: "Нам вдалося встановити шість чоловік. Всього ж у справі проходять десять епізодів незаконної лікувальної практики".

"Ми також з'ясували, що лікарі запрошували Слюсарчука, як світило української медицини, проконсультувати або провести операцію безнадійно хворим пацієнтам. Але це не виправдовує те, що він брав у руки скальпель і давав рекомендації медичного характеру, не маючи спеціальної освіти", - уточнив він .

"Лікарі не мали права і близько підпускати його до хворого без відповідних допусків, не кажучи вже про хірургічні втручання", - додав міліціонер.

При цьому начальник Главку розповів, що Слюсарчук "від усього відмовляється".

"Каже, що це світова змова проти нього, що це все справа рук спецслужб, тому що він секретний агент і від нього таким чином вирішили позбутися... Судебно психиатрическая експертиза визнала його осудним, а отже, його будуть судити", - зазначив він.

Фаринник також повідомив, що в частині справи про підробку документів "знайшли всі докази".

"У Москві спеціально піднімали архівні дані. Але вчений ступінь він отримав уже у нас на підставі підроблених документів, і ніхто не запідозрив підробку. Люди його приймали на роботу, навіть не глянувши, що не збігаються дати його народження, закінчення школи з навчанням у медичному інституті", - уточнив він.powered by lun.ua