Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Яценюк обіцяє, що Рада почне розслідування вже наступного тижня

Вівторок, 30 жовтня 2012, 17:34

В опозиції обіцяють створити ЦСК щодо виборчих фальсифікацій на наступному тижні.

Про це заявив на прес-конференції у вівторок глава ради опозиції Арсеній Яценюк.

"Об'єднана опозиція не буде чекати присяги нових членів парламенту. На наступному пленарному тижні ми сформуємо ТСК, яка розслідуватиме діяльність кожного місцевого голови, кожного судді, кожного прокурора та члена комісії, які зараз фальшують вибори. Ніхто не уникне відповідальності", - зазначив він.

За словами Яценюка, впродовж останньої години "ситуація на проблемних округах змінилася ще більш драматично".

"Зокрема, на 93-му окрузі незважаючи на відсутність кворуму, комісія почала засідання і перераховує голоси на дільницях, де виграв кандидат від опозиції, на користь Олександра Оніщенка", - уточнив політик.

"Також по округу 99 подано 32 позови щодо порушення, по округу 94, де суперником опозиціонерів є Тетяна Засуха, подано 17 позовів, по округу 95 "ударівець" Олександр Юраков подав 27 позовів членів дільничних виборчих комісій", - розповів він.

Також, за словами Яценюка, "катастрофічна ситуація в Миколаївській області".

"Наш кандидат по округу 130 перемагає з відривом у 1647 голосів, але щойно на табло ЦВК з'явився напис, що він вже програє кандидату від Партії регіонів на 320 голосів", - заявив він.

"211 округ - була завершена робота. Там переміг Терьохін, але щойно робота комісії знову розпочалася і заступник глави, представник Партія регіонів на прізвище Гриценко, очевидно, має намір попсувати протоколи і визнати недійсними вже оформлені документи", - підсумував політик.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: