Член ЦВК приїхав на округ Пилипишина застерігати від фальшувань

Вівторок, 30 жовтня 2012, 23:05

До окружкому №223, на якому йде запекла боротьба між Віктором Пилипишиним та представником "Свободи" Юрієм Левченком, приїхав член ЦВК Андрій Магера.

Як повідомляє кореспондент УП, він закликав окружком не ухвалювати рішення про перерахунок голосів на дільницях з надуманих, або не суттєвих питань.

До того ОВК ухвалив два рішення про перерахунок голосів на дільницях. Зокрема, через відсутність акту про втрату одного бюлетеню.

На думку представників "Свободи" при перерахунку можлива фальсифікація голосування шляхом зіпсування бюлетенів за кандидата Юрія Левченка.

Через ці рішення виникла конфліктна ситуація і робота окружкому фактично зупинилася. Також до ОВК прибув лідер "Свободи" Олег Тягнибок.

Магера порекомендував ОВК ухвалювати рішення про перерахунок тільки, якщо явно порушена цілісність упаковки бюлетенів.

Він додав, що такі ситуації є "висосаними із пальця".

"Я вас прошу, будьте налаштовані максимально конструктивно", - підсумував член ЦВК.

У свою чергу довірена особа Пилипишина Андрій Лісовський заявив, що на уточнення відправляють й протоколи, де лідирує Левченко.

"Причиною відправки протоколів на уточнення є наявність помилок у самому проколі", - сказав він.

"На жаль, варто констатувати, що люди, які працюють на виборах, є непрофесіоналами", - додав Лісовський.

Коментуючи питання щодо внесення до системи ЦВК недостовірних даних, він зазначив, що, за неперевіреною інформацією, введені напередодні дані таки були змінені. Лісовський додав, що представники "Свободи" залякували представників ЦВК.

"Я можу точно заявити, що Віктор Пилипишин до цих неточностей не має жодного відношення. Наша позиція така, щоб це все скоріше закінчилося. Сьогодні, на щастя, все проходить спокійно, але вчора були провокації зі сторони представників Левченка", - сказав Лісовський.

"Наприклад, вчора, була агресія й, зокрема, у мою сторону. Коли я попросив, що вони не шуміли і не заважали працювати, хлопці повернулися в мою сторону, і почали розповідати, що зі мною буде і куди вони мене дінуть", - додав представник Пилипишина.

На питання, чи вела сторона Пилипишина альтернативний підрахунок голосів, і якими є його результати, Лісовський відповів, що йому про це невідомо.

Українська правдаpowered by lun.ua