"Регіони" раптом підтримали скандального самовисуванця на Вінничині

Середа, 31 жовтня 2012, 14:45

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив, що представники Об'єднаної опозиції намагаються сфальсифікувати вибори в 14 окрузі Вінницької області.

Про це він заявив в середу, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Мені хотілося б підкреслити, що зараз відбуваються неприпустимі речі в 14 окрузі Вінницької області. Представники БЮТ роблять все для того, щоб сфальсифікувати вибори. Вони дійшли до абсолютно неприпустимих речей, коли групи людей намагаються увірватися на виборчі дільниці і знищити бюлетені ", - повідомив політик.

Єфремов зазначив, що всі повинні пам'ятати про кримінальну відповідальність за порушення законодавства, що передбачає позбавлення волі від 2 до 5 років.

"І якщо наші колеги не зрозуміють цього, то вони підставлять людей, які будуть притягнуті до кримінальної відповідальності", - заявив він.

"Хочу підкреслити, що там (в 14 окрузі) б'ються не наші кандидати. Всі зобов'язані дотримуватися закону. І по даному округу видно, що представники Об'єднаної опозиції "Батьківщина" намагаються порушити закон ", - сказав він.

Єфремов також додав, що в регіонах, де традиційно голосували за Партію регіонів, все вже підраховано.

"Ми прийняли всі результати. У нас був тільки один випадок в Ірпені, де ми порадили нашому кандидатові не вплутуватися в боротьбу і визнати свою поразку ", - зазначив парламентарій.

Тим часом, ОПОРА повідомляє, що у Вінницькій області в окурзі №14 відбувають протиправні дії.

Вхід до приміщення ОВК, де відбувається засідання під головуванням заступника голови ОВК Олени Мамасуєвої ("УДАР"), заблокували чоловіки спортивної статури і нікого в приміщення не пропускають, навіть депутатів Верховної Ради.

Депутат Сергій Підгорний, аби потрапити на засідання ОВК, мусив звернутись за допомогою до місцевого високопосадовця УМВС.

Раніше на сайті ЦВК у даних щодо 14 округу після обробки 100% протоколів продовжують змінюватися дані.

Так ще вранці після обробки 100% протоколів кандидат від Батьківщини Іван Мельничук отримав 33,41% , а його опонент самовисуванець Віктор Жеребнюк – 33,21%. Розрив складав 194 особи.

Жеребнюк самовисуванець формальний, він наближений до Льовочкіна і голова районної адміністрації в Києві.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування