Яценюк заїхав підтримати Іллєнка. Протокол з перемогою везуть до ЦВК

1 листопада 2012, 00:01

Окружна виборча комісія округу №215 у Києві підписала протоколи всіх виборчих дільниць.

Про це повідомляє кореспондент "Української правди".

 

Як відомо, за підрахунками 100% протоколів було визнано, що "свободівець" Андрій Іллєнко переміг в окрузі. На засіданні має бути сформовано остаточний протокол голосування.

Реклама:

Близько 23:30 на засідання ОВК приїхали Арсеній Яценюк і Микола Мартиненко.

Фото Дмитра Ларіна 

"У Верховній Раді буде створена комісія щодо фальсифікацій на виборах. Зокрема, по 215 округу", - пообіцяв Яценюк.

Навколо будівлі ОВК досі перебувають близько 50 спортивних молодиків, які приїхали на автобусах з логотипами гіпермаркетів "Епіцентр", що належать кандидату в депутати Галині Герезі.

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Станом на 2 годину ночі ОВК затвердила підсумковий протокол щодо виборів у 215 окрузі. Глава комісії повіз його до ЦВК у супроводі правоохоронців.

Українська правда

вибори
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування