У Вінниці юристам Об’єднаної опозиції погрожують розправою

Четвер, 1 листопада 2012, 15:45

Представникам юридичного департаменту Центрального штабу Об’єднаної опозиції, які відстоюють результати виборів в округах №11 та 14 на Вінниччині, погрожують фізичною розправою.

Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

Після судових засідань до них підійшли невідомі, які пригрозили, що юристи "не доїдуть до Києва", якщо не припинять представляти інтереси кандидатів від Об’єднаної опозиції в судах та ОВК.

"Ми звертаємося до наших політичних опонентів. Якщо вони не вміють достойно програвати і вдаються до таких ганебних методів, тоді вони мають усвідомлювати, що понесуть всю повноту відповідальності за такі дії", - наголошують у партії.

Об’єднана опозиція звертається до органів місцевої влади з вимогою забезпечити правопорядок та безпеку учасників виборчого процесу.

Нагадаємо, ОВК №11 та 14, де за результатами голосування перемагають кандидати від Об’єднаної опозиції Наталія Солейко та Іван Мельничук, прийняли рішення про перерахунок голосів, при чому було знищено бюлетені з голосами за кандидатів від "Батьківщини".

Крім того, на скандальній 11-й ОВК міліція виштовхувала спостерігачів від ОБСЄ із приміщення ОВК, в той час як члени комісії підтасовували бюлетені.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування