Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Льовочкіна​, Добкін, Волков і Деркач стали депутатами

Субота, 10 листопада 2012, 17:29

Центральна виборча комісія визнала перможцями на виборах ще 57 осіб.

Зокрема, ними стали в одномандатних округах:

№3 – Нетецька Олена, Партія регіонів;

№6 – Льовочкіна Юлія, Партія регіонів;

№ 10 – Груба Григорій, Партія регіонів;

№ 19 – Мельник Євген, "Свобода";

№21 – Івахів Степан, самовисування;

№ 22 – Палиця Ігор, самовисування;

№ 43 – Ландик Валентин, Партія регіонів;

№ 47 – Азаров Олексій, Партія регіонів;

№50 – Байсаров Леонід, Партія регіонів;

№ 51 – Гончаров Анатолій, Партія регіонів;

№ 55 – Омельченко Валерій, Партія регіонів;

№ 58 – Білий Олексій, Партія регіонів;

№ 59 – Васильєв Олександр, Партія регіонів;

№ 60 – Риженков Олександр, Партія регіонів;

№ 68 – Ковач Василь, Партія регіонів;

№ 71 – Балога Павло, Єдиний центр;

№ 76 – Карташов Євген, Партія регіонів;

№ 80 – Балицький Євген, Партія регіонів;

№ 81 – Пшонка Артем, Партія регіонів;

№ 83 – Сич Олександр , "Свобода";

№ 85 – Сікора Ольга, "Батьківщина";

№ 86 – Дирів Анатолій, "Батьківщина";

№ 87 – Деревянко Юрій, "Свобода";

№ 91 – Сольвар Руслан, УДАР;

№ 108 – Мошенський Валерій, самовисування;

№ 120 – Дубневич Ярослав;

№ 125 – Тягнибок Андрій, "Свобода";

№ 127 – Наконечний Володимир, Партія регіонів;

№ 131 – Гержов Юрій, Партія регіонів;

№ 138 – Пресман Олександр, Партія регіонів;

№ 143– Крук Юрій, Партія регіонів;

№144 – Каплін Сергій, УДАР;

№ 149 – Лелюк Олексія, Партія регіонів;

№ 150 – Жеваго Костянтин, самовисування;

№ 158 – Волков Олександр, самовисування;

№ 159 – Деркач Андрій, Партія регіонів;

№ 163 – Кайда Олексій, "Свобода";

№ 164 – Головко Михайло, "Свобода";

№ 165 – Бойко Володимир, "Батьківщина";

№ 167 – Стойко Іван,"Батьківщина";

№ 171 – Горіна Ірина, Партія регіонів;

№ 172 – Мисик Володимир, Партія регіонів;

№ 173 – Денисенко Анатолій, Партія регіонів;

№ 178 – Добкін Дмитро, Партія регіонів;

№ 182 – Сальдо Володимир, Партія регіонів;

№ 183 – Путілов Андрій, УДАР;

№ 185 – Опащенко Михайло, Партія регіонів;

№ 186 – Негой Федір, самовисування;

№ 188 – Лабазюк Сергій, самовисування;

№ 189 – Сабій Ігор, "Батьківщина";

№ 190 – Буряк Сергій, самовисування;

№191 – Бондар Віктор, самовисування;

№ 192 – Герега Олександр, самовисування;

№ 193 – Мельниченко Володимир, самовисування;

№ 198 – Тимошенко Віктор, самовисування;

№ 209 – Куровський Іван, самовисування;

№ 210 – Рудьковський Микола, самовисування;

Станом на суботу ЦВК визнала обраними 186 депутатів. Таким чином, Центрвиборчкому залишилося встановити результати в 34 одномандатних округах.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: