Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Опозиція не голосуватиме за повторні вибори

Четвер, 15 листопада 2012, 13:54

Депутат Верховної Ради Юрій Одарченко виключає голосування опозиції за законопроект № 11419, згідно з яким дозволяється повторне проведення виборів депутатів Ради в мажоритарних округах.

Про це він сказав під час круглого столу "Яким буде більшість в парламенті і хто стане спікером".

"Ні, ми точно не будемо голосувати за цей законопроект", - сказав Одарченко, повідомляють Українські новини.

При цьому, на його думку, необхідно проведення не перевиборів, а переголосування в цих округах.

"Ні в кого не було претензій з приводу висування кандидатів, проведення передвиборної кампанії. Навіщо проводити перевибори? Потрібно тоді вже серед тих же кандидатів вже висунутих провести переголосування, і все", - додав він.

Депутат підкреслив, що для прийняття такого рішення не потрібно вносити зміни в діючий закон про вибори, а достатньо буде відповідного рішення суду.

Таким чином, на думку Одарченка, можна було б уникнути спекуляцій і проблем зі зміною виборчого законодавства без будь-якого обговорення і в короткі терміни.

Як повідомлялося, Депутат Верховної Ради, член фракції Партії регіонів Олександр Козуб пропонує парламенту дозволити проведення повторних виборів депутатів Ради в мажоритарних округах у разі неможливості встановити достовірні результати голосування і результатів виборів в них.

11 листопада ЦВК завершив встановлення результатів виборів.

5 листопада ЦВК визнав неможливим встановлення достовірних результатів голосування в округах № № 94, 132, 194, 197 і 223 у зв'язку з численними порушеннями.

6 листопада Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори депутатів Ради в цих округах.

Для їх призначення необхідно законодавчо передбачити проведення повторних виборів у разі відсутності можливості встановити достовірні результати голосування. Вибори Ради пройшли 28 жовтня.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: