Німецькі лікарі вмовили Тимошенко поїсти

Четвер, 15 листопада 2012, 16:42

Перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко заявляє, що німецьким лікарям вдалося вмовити Юлію Тимошенко припинити голодування.

Про це вона заявила 15 листопада, повідомляє УНІАН.

За її словами, сьогодні "продовжила роботу спільна комісія" у складі лікарів Міністерства охорони здоров'я та фахівців берлінської клініки "Шаріте".

Моїсеєнко розповіла, що німецькі лікарі в присутності заступника головного лікаря ЦКЛ "Укрзалізниці", лікаря Тимошенко з української сторони Ірини Форси провели медичний огляд пацієнтки й поспілкувалися з нею.

"У результаті бесіди була досягнута домовленість, що Юлія Володимирівна все ж таки почне вживати їжу", - сказала Моісеєнко.

Вона зазначила, що тепер у палату екс-прем'єра вже доставили їжу.

Крім цього, за словами заступника міністра, була досягнута домовленість провести лабораторне обстеження Тимошенко, яке на цей час уже майже завершене.

Моісеєнко повідомила, що результати обстеження не фіксують значних відхилень від норм в організмі Тимошенко, і тепер медики обговорюють питання виведення Тимошенко з голодування.

Як відомо, 29 жовтня Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти результатів парламентських виборів.powered by lun.ua