Тимошенко таки вирішила їсти і здати кров

Четвер, 15 листопада 2012, 18:46

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко, яка перебуває в стаціонарі у лікарні в Харкові припиняє голодування з п’ятниці.

Про це журналістам сказав лікуючий лікар Тимошенко, спеціаліст берлінської клініки "Шаріте" Лутц Хармс, передає УНІАН.

"Так, з завтрашнього дня вона припиняє голодування", - сказав Хармс.

Він зазначив, що нинішній стан Тимошенко "дещо гірший", ніж той стан, у якому перебувала екс-прем’єр після першого голодування.

Хармс додав, що голодування негативно вплинуло на процес реабілітації Тимошенко, оскільки усі 17 днів вона не приймала медичних препаратів та відмовилась від проходження процедур.

"Безсумнівно це голодування вплинуло на процес лікування тому, що у зв’язку з голодуванням пацієнтка не могла більше приймати ліків, і зараз вона дуже слабка, щоб робити якісь вправи. Безсумнівно, це голодування було кроком назад", - зазначив лікар.

Він підкреслив, що загальні умови у ЦКЛ "Укрзалізниці" повинні бути покращені, "але це питання все-таки необхідно обговорити пізніше".

Відповідаючи на запитання, чи під покращенням умов німецькі лікарі розуміють ліквідацію відео спостереження, Хармс сказав, "так, це теж відіграє велику роль. Справа в тому, що однією з умов успішного лікування повинна бути довіра між лікарем та пацієнтом".

В свою чергу головний лікар ЦКБ №5 Харкова Михайло Афанасьєв розповів, що Тимошенко в четвер здала аналіз крові.

"Так, це правда. Вона здала один зразок - стандартно, як і всі хворі", - цитує лікаря "Інтерфакс-Україна".

Раніше Тимошенко неодноразово відмовлялася здавати кров для аналізу українським лікарям, але заявляла про готовність здати кров для проведення аналізу в іноземних лабораторіях.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!