На Геращенко хочуть скласти протокол за мітинг під ЦВК, бо її бачило "начальство"

Четвер, 22 листопада 2012, 11:56

На депутата Ірину Геращенко намагаються скласти адміністративний протокол за присутність на мітингу біля ЦВК 5 листопада.

Про це вона повідомила у своєму Facebook.

Вона написала, що у четвер зранку їй подзвонили в двері.

"Це ваш дільничний інспектор. Я прийшов скласти на вас протокол", - процитувала вона слова гостя.

"5 листопада біля ЦВК проходив мітинг, який був заборонений судом. А ви були на цьому мітингу. Маю скласти на вас протокол", - також навела слова дільничного Геращенко.

На її питання, чому через 3 тижні і як він дізнався, що Геращенко була там присутня, дільничний відповів:

"А там було все наше начальство і воно вас бачило - (фантастична відповідь, як на мене! – репліка Геращенко)"

У відповідь на це Геращенко спитала, звідки "начальство" знає її адресу, чому дільничний прийшов до неї додому, а не на роботу, що за начальство, яке її бачило, на основі чого складається протокол, де рішення суду щодо заборони мітингу чи інший документ.

"А в мене немає ніяких паперів. Мені начальство сказало скласти на вас протокол", - відповів їй дільничний.

Геращенко додала, що задала ще низку запитань, зокрема чи на всіх учасників складатимуть протоколи, однак той не відповів.

"Під кінець розмови запитую, скільки дільничному років і що він закінчував. Ну, і під кінець, чи читав він новий КПК . - ще не читав. На цій високій ноті ми й розійшлися", - зазначила Геращенко.

"Примітно, що днем раніше отримала від Печерського РУГу листа щодо відмови у порушенні кримінальноі справи за фактом погроз мені телефоном. Звичайно, протокол по мітингу біля ЦВК має більше підстав для складання): ось така зустріч "міліціі з народом" в День Свободи", - додала Геращенко

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування