Мороз про вибори: Ми маємо справу зі змовою

П'ятниця, 23 листопада 2012, 11:39

Екс-спікер Верховної Ради Олександр Мороз називає вибори у Верховну раду замовними й організованими владними й впливовими довколовладними структурами.

Про це він заявив в інтерв'ю "Лігабізнесінформ".

"Це була замовна кампанія, організована владними й впливовими довколавладними структурами. Їх ціль – знищення парламентаризму й пролонгація поточної ролі Верховної Ради, як декоративного інституту. Ми маємо справу зі змовою", - сказав Мороз.

Він відзначив, що закон про вибори був "предметом домовленості між владою й тими, хто називає себе опозицією".

"Про це свідчить більше 300 голосів "за" закон, що дозволяє маніпулювати суспільною думкою. Тим більше, що астрономічне фінансування цієї кампанії велося з одного джерела", - сказав Мороз.

Політик додав, що олігархи, які розпоряджаються "грішми країни", профінансували сім партій, п'ять із яких потрапили в парламент, а дві (Партія Наталії Королівської й "Наша Україна") – "відсіялися".

"За нашими підрахунками,  на нинішню кампанію було спущено 30 мільярдів гривень. До речі, сьогоднішнє зростання тарифів і цін – прямий наслідок виборчої кампанії. Верховна Рада VII скликання – результат змови", - сказав Мороз.

Разом з тим він висловив сподівання, що мажоритарними, які пройшли в Раду не стануть змовниками "хоча б для того, щоб бути обраним знову".

"Головна відмінність новообраного парламенту буде в тому, що він, виходячи з результатів виборів, з перших днів існування абсолютно підлеглий президентові. (Депутати) уже підпорядковані владі й будуть робити все, що буде наказано. На користь парламенту це не піде. Верховна Рада буде лише інструментом оформлення рішень виконавчої влади. На жаль", - підсумував Мороз.

Як відомо, Мороз не пройшов у Верховну Раду 7 скликання: Соцпартія на виборах набрала лише 0,45%.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...