У карпатській резиденції Януковичу замість альтанки будують ресторан

Вівторок, 27 листопада 2012, 11:33

На території державної резиденції "Синьогора" зводять новий ресторан.

Про це йдеться у розслідуванні програми "Тендер News" на ТВі.

"Будується там щось, ніби ресторан. Десь із весни проектували, потім чогось глохло, глохло… і під осінь залили бетон. І місяць тому звели стіни дерев’яні з брусів 20 на 20, кленів, шестиметрові", – розповів один із працівників.

Відповідно до проекту, який вдалося побачити журналістам, будівля матиме два поверхи із відкритим дахом. Солому, якою критимуть верхні стіни везуть нібито аж із Польщі. Дерев’яний брус – чи то з Києва, чи з Чернігова.

"П’ятдесят людей працюють по 12 годин на день. Робітники зі Львова, Києва, Закарпаття та Гути працюють, як раби на пана за бюджетні мільйони. Поспішають, бо чули, що наприкінці грудня сюди зібрався сам президент з гостями святкувати Новий Рік. Для них і будують новий ресторан прямісінько на території державної зимової резиденції", – йдеться у сюжеті.

За словами робітників, їх взяли на роботу неофіційно й платять "чорну зарплатню". На території резиденції знімальна група також побачила кабанів та будки для полювання.

Про те, що на території альтанки немає, журналістам кілька разів заявили робітники на будівництві.

Таким чином виходить, що новий об’єкт створюють під виглядом ремонту неіснуючої споруди.

Як відомо, Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації уклало угоду з ТОВ "УНР ПІБ" на реконструкцію павільйону з альтанкою на прибудинковій території гуцульського будинку президентської резиденції "Синьогора".

Вартість угоди склала 23,99 млн грн.

За останні півтора роки на утримання та ремонт резиденції "Синьогора" з бюджету витрачено 235,15 млн грн. Загалом за часів президентства Януковича на реконструкцію резиденцій виділено понад 616 млн гривень.

Більше про будівництво скандальної альтанки читайте ужурналістському розслідуванні "Економічної правди".

Відео ТВі

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування