Опозиція кличе всіх на мітинг під ЦВК в понеділок

Неділя, 4 листопада 2012, 10:14

Об’єднана опозиція кличе представників усіх опозиційних сил та всіх небайдужих громадян на мітинг протесту проти фальсифікацій на виборах.

Як повідомляє прес-служба "Фронту змін", мітинг розпочнеться в понеділок біля будівлі ЦВК. Збір о 10.00 на бульварі Лесі Українки, 1.

"Сьогодні влада нахабно фальсифікує вибори на округах, де перемагають опозиційні кандидати. Для підробки результату на користь провладних кандидатів без суду та слідства скасовується волевиявлення десятків тисяч громадян, знищується виборча документація, а на людей, які захищають своє право голосу, кидаються бригади "братків" і штурмові загони. Влада з кров’ю вибиває потрібний їй результат", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, о у зв’язку зі скандальним рішенням окружної виборчої комісії в 94-му окрузі, запланований на неділю мітинг в Обухові переноситься під ЦВК в Києві на 10:00 в понеділок.

Як повідомила прес-служба ВО "Свобода", представники партії також візьмуть участь в акції протесту біля ЦВК в понеділок.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування