Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Конкурент Пилипишина: Рішення ЦВК - "помилка"

Понеділок, 5 листопада 2012, 18:42

Кандидат у депутати від "Свободи" по округу №223 Юрій Левченко не згоден із рішенням ЦВК про проведення перевиборів у його окрузі, але готовий брати у них участь.

"Я вважаю, що рішення про повторні вибори – це груба помилка ЦВК. Це було дуже неправильно, так робити", - сказав він у будівлі окружкому, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Левченко зазначив, що є протоколи з мокрими печатками, які підтверджують його перемогу на мажоритарному окрузі.

"ЦВК мав узяти контроль над процесом і, використовуючи наявні протоколи з кожної дільниці, установити результати виборів", - додав він.

"Таке відчуття, що просто взяли різні округи під одну копірку", - сказав Левченко.

"Тому що є Первомайський округ (округ №132), де "Беркут" штурмує ОВК, б'є людей, виносить протоколи й знищує документацію, а є 223 округ, де також відбулося свавілля, але всі протоколи збережені", - наголосив "свободівець".

Він заявив, що однозначно буде балотуватися на нових виборах і упевнений у своїй перемозі.

Левченко усвідомлює, що йому знову доведеться два місяці працювати з виборцями, причому робити це у вечірній час.

За його словами, у ході передвиборної кампанії він провів понад 200 зустрічей із виборцями.

Як відомо, Центральна виборча комісія в понеділок увечері прийняла постанову, у якій визнала неможливість установлення достовірних результатів виборів у 5 одномандатних округах: № 94, 132, 194, 197, 223.

В окрузі №223 у Києві борються кандидат від "Свободи" Юрій Левченко й самовисуванець Віктор Пилипишин (екс-голова Шевченківської райради й райадміністрації у столиці).

Спершу перемогу отримував Пилипишин, за останнім даними лідирує Левченко, але суд ухвалив перерахувати голосу на 11 дільницях – і зараз іде перерахунок.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: