Колишній власник ProstoPrint отримав політичний притулок у Хорватії

538 переглядів
Вівторок, 11 грудня 2012, 11:55

Колишній власник фірми ProstoPrint Денис Олейніков, який став відомий після скандалу навколо футболок з написом "Спасибі жителям Донбасу" отримав політичний притулок у Хорватії.

Про це він написав у своєму блозі.

"На минулому тижні я і моя сім'я отримали постійний політичний притулок в Хорватії. Ще одна європейська країна де-факто визнала наявність політичних репресій в Україні", - вважає Олейніков.

"Відтепер ми не шукачі притулку, а натуральні біженці, у нас і довідка є. Тепер ми можемо жити і працювати в Європі на тих же правах, що й місцеві громадяни, їздити світом без віз ... І з почуттям глибокого внутрішнього задоволення посилати до бісової матері продажну українську міліцію, оскільки Інтерпол не застосовує санкцій до осіб, яких переслідують на Батьківщині з політичних мотивів", - написав Олейніков.

"Але головне - не побутові зручності та подорожі. Головне - правда. 14 місяців група європейських слідчих вивчала надані нами документи, друковані матеріали, відео- та аудіо-записи, запити в державні органи та їхні відповіді-відписки", - пише він.

"Так от: якщо узагальнити результати розслідування, то прийняття позитивного рішення про надання притулку Денису Олейнікову і його родині базувалося на встановленні незалежним наслідком істинності за трьома фактами", - зазначив Олейніков.

За його словами це: "Факт 1. Компанія ProstoPrint.com не була організатором випуску контрафактної продукції, ні Євро-2012, ні жодної іншої. Факт 2. Розгром ProstoPrint.com був покаранням за нашу публічну позицію. Факт 3. Неможливість отримання справедливого правосуддя в Україні, загроза життю і здоров'ю для мене і моїх близьких, що витікає з боку правоохоронних органів".

Олейников написав, що зараз "налагоджує побут в Хорватії".

"Потрібно побудувати новий бізнес, купити будинок або квартиру, в кінці кінців, "доінтегруватися" - тому що поки я не маю уявлення, як тут працює медичне страхування або, наприклад, пенсійний фонд. Бізнес почну на початку наступного року - я ж багато років в Уанеті, мені є що сказати, і відстань для того - зовсім не перешкода", - написав він.

Як відомо, директор фірми ПростоПрінт Денис Олійников, якавипускала футболки "Спасибо жителям Донбасса", разом з родиною був змушений покинути Україну, побоюючись розправи.

Українська правда

powered by lun.ua