Опозиція забирає картки у Табалових і вимагає, щоб Верховна Рада закрилась

Середа, 12 грудня 2012, 19:04

Опозиція вимагає дотримання регламенту парламенту та недопущення голосування картками Олександра та Андрія Табалових, які не склали присягу народних депутатів та відсутні у залі засідання.

Про це повідомив депутат від Батьківщини Сергій Соболєв, передає УНІАН.

"Парламент мусить дотримуватися вимог регламенту. Засідання має бути закрито о 18.00, а завтра має відбутися наступне засідання", - сказав Соболєв.

Крім того, депутат наголосив на недопустимості використання карток Табалових.

"Вони відсутні у залі та не склали присягу народних депутатів. Кожен депутат повинен голосувати персонально", - підкреслив Соболєв.

Станом на 19:00 депутат Леся Оробець у своєму Facebook написала, що депутати "забирають у кнопкодавів картки табалових".

Як свідчить кореспондент "Української правди", в залі невеличка сутичка. Цього разу у проході між місцями регіоналів і опозиції.

 

Як повідомлялося, раніше Табалови, обрані від "Батьківщини", відмовилися входити до складу опозиційної фракції.

В середу на першому засіданні Верховної Ради 7-го скликання представники опозиції не пустили Табалових до сесійної зали та не дали їм підписати присягу.

Однак пізніше Володимир Литвин заявив, що вони таки склали присягу. Опозиція протестує проти цього. Зокрема, голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк звернувся до Центральної виборчої комісії з вимогою не визнавати народними депутатами, не видавати депутатські посвідчення та нагрудні знаки Олександру та Андрію Табаловим як особам, які не склали присяги народного депутата.powered by lun.ua