У Харкові міліція затримала 22-х учасників ходи на підтримку Павліченків

П'ятниця, 14 грудня 2012, 09:48

У Харкові міліція затримала 22-х учасників ходи на підтримку Дмитра та Сергія Павліченків, засуджених за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова.

Про це йдеться в офіційному повідомленні відділу зв’язків із громадськістю МВС Харківській області.

В міліції повідомили, що учасники ходи, яка тривала вчора з 18.30 до 21.00, пройшли від станції метро "Спортивна" по вулиці Плеханівській до вулиці Раднаркомівська, де розташоване обласне управління міліції.

За даними ВЗГ, у ході брали участь близько 400 осіб. З боку міліції було майже 200 правоохоронців.

Близько 20.00 учасники ходи розпочали пікетування ГУМВС у Харківській області.

За версією міліції, біля 20-ої години, коли колона підійшла до Головного управління МВС в Харківській області, учасники заходу розташувались у сквері Перемоги на протилежній стороні від будівлі.

За словами правоохоронців, учасники акції почали кидати в працівників міліції куски снігу, петарди, димові шашки, сміття, палили фальшфеєри.

"При цьому вони використовували також піротехнічні засоби, ображали працівників міліції огидними викриками, провокували на бійку", - йдеться в повідомленні міліції.

"З метою припинення порушень громадського порядку працівниками міліції було затримано 22 найбільш активних правопорушника", - повідомили правоохоронці.

Вказаних осіб було доставлено до Київського райвідділу міста Харкова та складено відносно них адміністративні протоколи.

За інформацією міліції, усі вони зобов’язані явкою до суду Київського району міста Харкова та відпущені.

Як відомо, раніше в Києві проходила акція протесту на підтримку Павліченків, засуджених за вбивство судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова.

В київському парку імені Шевченка зібралося близько 3000 осіб, які називають вирок Павліченкам несправедливим які вважають, що правоохоронці просто "повісили" на них це убивство.

Акцію організували фанати київського "Динамо".

2 жовтня 2012 року 47-річний киянин Павліченко та син Сергій були засуджені за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова відповідно до довічного ув'язнення та 13 років тюрми.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...