Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Румунія через замети не пускає до себе українські вантажівки

Неділя, 16 грудня 2012, 15:56

Рух вантажного транспорту з України на територію Румунії і в зворотному напрямку через пункт пропуску "Сірет-Порубне" тимчасово припинено, починаючи з 11:00 неділі.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Західного регіонального управління Чернівецького прикордонного загону.

В період вихідних днів ситуація з погодними умовами на території Румунії дещо загострилася у зв’язку з сильним снігопадом та заметіллю дорожнього полотна траси Е-85 (Сірет -Сучава). А тому румунська сторона прийняла рішення і повідомила українську сторону про тимчасове призупинення руху вантажних транспортних засобів через пункт пропуску "Сірет – Порубне", зазначили в пресс-службі.

Враховуючи обмеження руху через цей пункт пропуску, прикордонники рекомендують відкласти в найближчий період поїздки до Румунії. Особам, яким все ж таки вкрай необхідно відвідати Румунську Республіку прикордонники пропонують обрати пункт пропуску "Дяково" (Закарпатська область, Виноградівський район).

"Поряд з цим, водіям слід прислухатися до вимог компетентних органів Румунії та обов’язково оснастити автотранспорт зимовими шинами, ланцюгами, лопатами та іншими необхідним обладнанням для дій у випадку потрапляння у снігові замети", - наголошується у повідомленні.

Про зняття обмеження руху та покращення погодних умов Державна прикордонна служба України обіцяє поінформувати додатково через засоби масової інформації.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: