Тимошенко закликає депутатів зробити, як вони з Яценюком на побаченні

П'ятниця, 21 грудня 2012, 10:33

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко закликає опозиційні сили не допустити розколу об’єднаних в ОО "Батьківщина" фракцій.

Про це йдеться у її зверненні до депутатів, повідомляє сайт Тимошенко.

""Батьківщина", "Фронт змін", "Народний Рух України", "Народна самооборона", "Партія реформи і порядок", "Громадянська позиція", "За Україну", "Європейський вибір" - всі ми сьогодні одна команда. Наша єдність – це головне. Не зруйнуйте це Боже благословення, не допустіть розділення фракції "Батьківщина" на дві або більше парламентських команд", - закликала екс-прем'єр.

Вона додала, що "категорично виступає" за єдність та зміцнення фракції "Батьківщина".

"Будь-яку спробу розірвати її на шматки сприйматиму як зраду нашої спільної справи, як диверсію проти вибору людей. Я знаю, що до нашого об’єднання у нас була складна історія стосунків. Але я хочу порадити вам вчинити так, як зробили ми з Арсенієм, коли в перший раз зустрілися на побаченні у в’язниці. Ми обнялися та вибачилися", - сказала Тимошенко.

За її словами, "армія, в якій бійці стріляють один в одного або розставляють один для одного приховані міни, - вже мертва та переможена".

"Пробачте один одному все, зрозумійте та прийміть своїх нових колег з усіма їх добрими та слабкими якостями і станьте непереможними. Я теж зараз хочу вибачитися перед кожним з вас за кожне різке слово або минуле протистояння, якщо воно було між нами", - сказала Тимошенко.

Екс-прем'єр закликала депутатів "жертовно служити людям" і не боротися за посади в  комітетах та фракції, бо "це лише посади".

Українська правда 



powered by lun.ua