Развозжаєв: від мене вимагають неправдивих свідчень

Вівторок, 25 грудня 2012, 15:48

Заарештований російський активіст Леонід Развозжаєв заявив, що розцінює своє етапування з Москви до Іркутська як спробу слідства чинити на нього тиск.

Про це йдеться в його заяві,копію якої у своєму ЖЖ розмістив його адвокат Дмитро Аграновський.

"Заявляю, що у зв'язку з перевезенням мене в м. Іркутськ під приводом проведення слідчих дій, які я розцінюю як спробу чинити на мене тиск з боку слідчих органів з метою отримання від мене помилкових, таких, що не відповідають дійсності, свідчень, потрібних слідству", - зазначив активіст у заяві.

 

Развозжаєв також не виключає можливість примусу його до відмови від захисників.

Як відомо, міліція вже проводила перевірку за заявою адвоката у зв'язку з нібито викраденням Развозжаєва в Україні.

У той же час, адвокат Развозжаєва Дмитро Аграновський заявив "Інтерфаксу", що досі не знає його точне місцезнаходження.

За деякими даними, Развозжаєва відправили в Іркутську область для проведення слідчих дій про розбій.

"Ні родичів, ні правозахисників, ні адвокатів досі офіційно не повідомили, куди етапували Развозжаєва 18 грудня. Ми припускаємо, що він в Іркутську, але точних даних немає", - сказав Аграновський.

За словами адвоката, він готовий вилетіти до Развозжаєва. "У нас є в Іркутську свої люди, але я, в принципі, готовий вилетіти, якщо це буде потрібно", - сказав він.

Як вважає Аграновський, Развозжаєва було етаповано незаконно. "По-перше, у справи закінчився строк давності, і було винесено постанову, що Развозжаєв до цього не причетний. По-друге, його етапували, навіть перед цим не дізнавшись, як він ставиться до звинувачення", - заявив захисник.

Українська правда